Pasywacja to nasza pasja

Get Adobe Flash player

Trawienie stali i pasywacja stali - Wytrawianie stali nierdzewnej

Wszystkie zabiegi związane z trawieniem i pasywacją stali zlecone firmie TELOX, zostaną profesjonalnie wykonane przez zespół wyspecjalizowanych i okresowo szkolonych pracowników, zarządzanych wykwalifikowaną kadrą kierowniczą. Proces chemiczny z zabezpieczeniem powierzchni stali przed korozją wykonywany jest zgodnie z normami i technologią opracowaną przez firmę PELOX GmbH. Trawieniu i pasywacji w TELOX poddawane są różnego rodzaju materiały - od stali nierdzewnych austenitycznych począwszy, poprzez materiały ferrytowe, żaroodporne, stale Duplex, Inconell, materiały tytanowe etc. Obróbka chemiczna odbywa się tylko i wyłącznie preparatami firmy PELOX w specjalnie do tego celu przygotowanej trawialni, wyposażonej w profesjonalne urządzenia do trawienia metodą natryskową i zanurzeniową, w linię technologiczną do neutralizacji ścieku oraz w stanowiska do suszenia i składowania wyrobów gotowych.

Usługi trawienia i pasywacji wykonujemy w siedzibie TELOX oraz w miejscu wskazanym przez Klienta. Strategiczne położenie na mapie Polski minimalizuje koszty dojazdu, ułatwia logistyczną obsługę oraz szybkie dotarcie w każdy zakątek kraju, nawet w dzień zgłoszenia.

Przełom roku 2009/2010 zaowocował w profesjonalne podejście również do obróbki stali węglowej. Obróbka ta ma na celu oczyszczenie powierzchni stali z rdzy, zgorzeliny, zendry i innych obcych materiałów poprzez zastosowanie obróbki strumieniowo-ściernej, a następnie ich późniejszą pasywację lub malowanie. Wykonujemy ją na powierzchniach zewnętrznych jak i wewnętrznych. Dotyczy to również elementów rurowych.

Jeżeli pasywacja stali to tylko z TELOX - Toruń.
Gwarancję najwyższej jakości zapewniamy gratis!

 

uslugi-trawienia---01 uslugi-trawienia---02 uslugi-trawienia---03
uslugi-trawienia---04 uslugi-trawienia---05 uslugi-trawienia---06